Kuidas valida elektrilist eelsoojendit

Talv pole mitte ainult õdusate kaminaõhtute aeg, vaid ka periood, mil autoomanik seisab silmitsi mitmete probleemidega. Üks neist on mootori külmkäivitus ja jäätunud salong. Lahenduseks on elektrilised soojendid. Selles artiklis vaatleme põhipunkte, mis aitavad teil komplekti valida.

Miks ja kellelele on vaja mootorisoojendit?
Mootorisoojendi sobib ideaalselt neile, kes soovivad kiirendada mootori soojenemist külmal aastaajal. See mitte ainult ei hõlbusta käivitamist, pikendades mootori tööiga, vaid säästab ka kütust. See kehtib eriti siis, kui teie auto mootor vajab abi käivitamisel tugevas külmades.

Salongisoojendi: millist valida?
Salongisoojendi pakub suurepärast võimalust soojendada salong enne sõitu mõnusa temperatuurini. Nende seadmete võimsus varieerub vahemikus 1200 W kuni 1900 W. Võimsuse valik  sõltub teie auto suurusest ja sellest, kui kiiresti soovite salongi soojendada. Arvestage, et võimsamad mudelid võtavad ka rohkem ruumi.

Ärge unustage akut laadida
Laadimine hoiab akut töökorras, mis on eriti oluline, kui autot pidevalt ei kasutata või sõidud on tavaliselt lühikesed. Laadimine aitab vältida ebameeldivaid üllatusi, kui tühi aku ei lase  autot käivitada.

Juhtimine: lihtne või automaatne?
Lihtne juhtimine tähendab, et ühendate pistiku pistikupesaga ja soojendi hakkab tööle. Kui soovite oma soojendussüsteemi täielikult kontrollida, soovitame meie premium-komplekti nutijuhtimissüsteeme. Need võimaldavad programmeerida režiime, lülitada süsteemi sisse eemalt ja  kasutada akulaadijat soojendussüsteemist eraldi.

Miks tasub valida premium-komplekti?
Meie premium-komplekt on täisvalmislahendus, milles kõik on juba läbi mõeldud. See koosneb salongi- ja mootorisoojendist, akulaadijast ja  süsteemi nutijuhtimisest. See on eriti kvaliteetne ja töökindel valik, eriti kui otsite nutisüsteeme ja olete nõus mugavuse eest veidi rohkem maksma.

Elektriline vs autonoomne soojendi
Võrreldes Webasto tüüpi autonoomsete süsteemidega on elektrilised soojendid lihtsamad ja odavamad. Need sobivad ideaalselt neile, kes saavad oma sõite planeerida ja   ühendada need 220 V pistikupesaga.

Meiega on teie talv soe ja muretu!

Meil on hea meel Teid näha meie veebilehel ning oleksime õnnelikud muuta Teie elu autoroolis veel mugavamaks!
Liituge Mugav Auto tuhandete klientidega ja saage oma e-postkasti praktilised näpunäited ja ideed, et parandada mugavust oma autos, samuti uudiseid ja teavet kampaaniate kohta, mida me korraldame meie püsiklientidele!