Defa Premium — täisvalmislahendus

teie auto eelsoojenduseks

lady 22

Meie Defa Premiumi komplektid on täisvalmislahendused, milles kõik on juba läbi mõeldud. Need hõlmavad salongi ja mootori soojendust, aku laadimist ja  süsteemi nutijuhtimist. See on eriti kvaliteetne ja töökindel valik, eriti kui otsite nutisüsteeme ja olete nõus mugavuse eest veidi rohkem maksma. 

Valige Defa Premium eelsoojenduskomplekt,

mis teile kõige rohkem sobib

Defa WarmUp Bluetooth

Kaugjuhtimine nutitelefonist

DEFA komplekt WarmUp Bluetooth  koosneb mootorisoojendist, salongisoojendist võimsusega 1400-1900 W, 5A-laadijast, Bluetooth-moodulist ja ühendamiseks vajalikest juhtmetest. Seda kõike saab juhtida otse oma nutitelefonist DEFA rakenduse kaudu. Rakendus võimaldab määrata soojenduse aega, jälgida aku laetust ja temperatuuri ning see saadab ka sõnumeid, kui toitejuhe pole autoga ühendatud või  autost lahti ühendatud. Pistikupesa paigaldatakse esistange sisse. Nõutav on ühendus 220v pistikupesaga.

Komplekti hind koos paigaldusega: 1400W — 930€, 1900W — 950€

Defa WarmUp Futura

Seadistage sisselülitus juba ette auto salongist

Komplekt Defa WarmUp Futura koosneb mootorisoojendist, salongisoojendist võimsusega 1400-1900 W, 5A-laadijast, Futura taimerist salongist juhtimiseks ja ühendamiseks vajalikest juhtmetest. Futura taimeriga saab programmeerida soojendamise aega, jälgida aku laetust ja temperatuuri salongis. Pistikupesa paigaldatakse esistange sisse. Nõutav on ühendus 220v pistikupesaga.

Komplekti hind koos paigaldusega: 1400W — 940€, 1900W — 960€

Defa WarmUp SmartStart

Kaugjuhtimine puldist

DEFA komplekti WarmUp SmartStart kuuluvad  mootorisoojendi, 1400-1900W salongisoojendi, 5A-laadija, juhtimispult SmartStart  ja vajalikud juhtmed. SmartStarti puldiga saate seadistada kuni kaks igapäevast väljumisaega, valida erinevaid soojenduse variante ja isegi jälgida aku seisukorda. Pistikupesa paigaldatakse esistange sisse. Nõutav on ühendus 220v pistikupesaga.

Komplekti hind koos paigaldusega: 1400W — 980€, 1900W — 1000€

Küsige personaalset pakkumist

Defa Premium komplektile

Personaalse pakkumise saamiseks võtke meiega ühendust! Aitame teil valida ideaalse soojenduskomplekti, soovitame optimaalset võimsust ja juhtimissüsteemi ning teeme kõik endast oleneva, et teie talv oleks võimalikult mugav.Meil on hea meel Teid näha meie veebilehel ning oleksime õnnelikud muuta Teie elu autoroolis veel mugavamaks!
Liituge Mugav Auto tuhandete klientidega ja saage oma e-postkasti praktilised näpunäited ja ideed, et parandada mugavust oma autos, samuti uudiseid ja teavet kampaaniate kohta, mida me korraldame meie püsiklientidele!